Váňa Čaj Hubnoucí 40 x 1.6 g

Doplněk stravy. Bylinný čaj, porcovaný v nálevových sáčcích. Složení: svízel nať 50%, fazol lusk 30%, chaluha stélka 20%.         Použití: Chaluha přispívá ke kontrole...
Doporučená nabídka GigaLékárna.cz

Balení
porcované
100 g
Hubnoucí

Doplněk stravy. Bylinný čaj, porcovaný v nálevových sáčcích.

• Složení: svízel nať 50%, fazol lusk 30%, chaluha stélka 20%.
  • Použití: Chaluha přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, navozuje pocit sytosti, podporuje normální funkce střevního traktu, normální trávení. Svízel podporuje normální činnost jater.

2zákazníci nedoporučují produkt

• vůně čaje není příjemná

JE VÝBORNÝ,MOHU DOPORUČIT,HLAVNĚ PO OSLAVÁCH,NEBO SVÁTCÍCH,DOBŘE POMÁHÁ

• jednoduchá příprava čaje
    • -

• voňavý
    • nemám nic

Já jsem spokojena. Za 20 dnů pravidelného užívání jsem zhubla 2 kg a cítím se mnohem lépe. Čaj sice nevoní a nechutná moc lahodně, ale zvyknout se dá na vše. :)))

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• pro mě nejhorší čaj, který sem pila - nedokázala sem pozřít ani půl hrnečku. Kdo nemá rád plody moře a podobně nedoporučuji. Je strašně cítit chaluhou - mě ta vůně připomíná, páchnoucí moře v přístavu. Ale každý jsme jiný a třeba někomu nebude vadit - já ho dala kamarádce a ta vypila celé 2 balení - vůbec jí to nevadilo.
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Těžko řící, zda má čaj dobré účinky. Po půl roce užívání jsem žádnou změnu nezaznamenala.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• lehce tlumí chuť k jídlu
    • nazvala bych nevůni - krmení pro rybičky

nevoní, ale má i lehkou účinnost při potlačování chuti na cokoli