Váňa Čaj Čistící 40 x 1.6 g

Bylinná směs napomáhá vylučování nežádoucích odpadních produktů z těla. Složení: vřes nať, kopřiva nať, bříza list, dvouzubec nať. Dávkování: 2 šálky za den. V naší nabídce...
Doporučená nabídka GigaLékárna.cz

Top nabídka

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 497 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 782 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč96 % • 4 504 recenzíDalší informace

Detoxikační

• Chutná mi

dobrý

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Po použití celé krabice, t.z.3 týdny 2x denně, nepocítila jsem žádnou změnu.

Druh čajů
bylinné
Balení
porcované
100 g
Detoxikační

Bylinná směs napomáhá vylučování nežádoucích odpadních produktů z těla.

• Složení: vřes nať, kopřiva nať, bříza list, dvouzubec nať.
  • Dávkování: 2 šálky za den.

V naší nabídce naleznete i další produkty od výrobce Mediate.

Čaje bylináře Pavla Váni

Speciálně připravené čajové směsi podle receptur našeho významného bylináře a uznávaného znalce léčivých rostlin. Tyto čaje jsou určené zejména k prevenci a léčbě onemocnění všech základních zdravotních indikací.

• Chutná mi

dobrý

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Po použití celé krabice, t.z.3 týdny 2x denně, nepocítila jsem žádnou změnu.

• , zakoupeno v Vitasvet.cz

Výborná bylinková chuť, dobrý čaj na pročištění organizmu

• Chutný, dobrý
    • Zdraví na prvním místě
    • Chtělo by to větší balení za levnější peníz
    • Nebo taky třeba množstevní slevu

Super, asi koupím znovu

• výborné aroma
    • není nic

• Výborná chuť, příznivá cena

Zatím všechny čaje tohoto výrobce nezklamaly.

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• dobrá chuť
    • pozitivní účinky na organismus

určitě ho vyzkoušejte

• , zakoupeno v Manitera.cz

výborný

• , zakoupeno v Manitera.cz

• Jsem s jeho užíváním velice spokojená, nikdy mi bylinkové čaje moc nechutnaly, ale tenhle jsem si oblíbila
    • Nic, nemám s ním špatné zkušenosti