Biogena Tea2O Hruška Maca 20 x 2,5 g

• chuťově výborný
    • velmi kvalitní čaj

maximální spokojenost

• , zakoupeno v Pro-léky.cz

• Jako všechny ostatní čaje Biogena je "hruška" skvělá.
    • -

Kdybych měla urozhodnout, který z čajů je nejlepší, tak musím popravdě říci, že nevím. Vyhovuje mi volit podle nálady z mnoha možností. Proto mám stále zásoby různých příchutí v zásobě.

• , zakoupeno v Pharmawell.cz

vynikající

Druh čajů
ovocné

Ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný.

Hmotnost: 50g

Čaj oku lahodící jemné barvy a svěží vůně prvních hrušek, ze zaoblenou chutí s koncovým medově kořeněným tónem.

• Složení: Jablko plod, šípek plod, ostružiník list, aroma, čekanka nať, kyselina: kyselina citronová, skořice kůra, Maca plod -extrakt 1 %, hruška plod - extrakt 1%.
  • Příprava:  Sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 6-8 minut.
  • Skladování: Skladujte v suchu mimo dosah slunečního záření.
  • Výrobce: BIOGENA CB, spol.s.r.o., U Pily 702, 370 01 České Budějovice, Česká republika
  • Země původu: Česká republika
  • Trvanlivost: Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby. Datum je uvedeno na obalu.
  • Co jste možná nevěděli: Plody hrušky jsou oblíbeným ovocem v našich krajích. Obsahují významné množství vitaminů skupiny B, dále pak vitamín C. Maca, neboli peruánská řeřicha, pochází z And a roste v nadmořské výšce až 5000 metrů. Používají se kořeny, mají nasládlou kořeněnou chuť jako řeřicha a pepř. Vyhledávané jsou pro velké množství minerálů jako je vápník, draslík, stopové prvky (železo, měď, zinek, mangan, selen). Maka je také výborným zdrojem vlákniny, nenasycených mastných kyselin.

• , zakoupeno v nonRx.cz

• chuťově výborný
    • velmi kvalitní čaj

maximální spokojenost

• , zakoupeno v Pro-léky.cz

• Jako všechny ostatní čaje Biogena je "hruška" skvělá.
    • -

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• výborný ovocný čaj

mám ráda ovocné čaje

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Druhý nejlepší čaj bez hnusnýho ibišku.

Druhý nejlepší čaj bez hnusnýho ibišku.

• velice chutný
    • obsahuje Maca
    • zdraví prospěšný

Koupila jsem si ho proto, že obsahuje léčivou rostlinu Maca. Je velice chutný. Doufám, že se v brzké době objeví i účinnky této léčivky. Je krátká doba, proto nemohu zatím posoudit. Doporučuji.

spokojená

• velmi dobrá chuť