Ahmad Tea Assam 100 g

Čistý černý čaj Assam získal své jméno podle oblasti původu což je indická oblast Asám. Rozkládá se podél řeky Brahmaputry a v jejím údolí. Čaj se pěstuje na obou březích...
Doprava 79 Kč,Do týdne

černé
Balení
sypané

• , zakoupeno v eshopscajem.cz

Prostě mě tento vynikající černý sypaný čaj chutná a je distribuován a balen solidní firmou.A o druhu čaje Assam je moho odkazů, kde je možno se poučit.

• balení od významné firmy
  • , zakoupeno v MixBox

Produk jsem našel pomocí vyhledávače na internetu.
    Dobrý čaj,stabilní kvalita,používám dlouhodobě.
    Doporučuji,dobrý poměr kvalita ver.cena.
    Příště si budu dávat pozor až ho zase nabídnete.Objednal jsem čtyři balení,k dispozici byla poslední dvě.

Druh čajů
černé
Balení
sypané

Ahmad Assam je směsí celých lístků a mladých výhonků sklízených v jedněch z nejznámějších zahrad Asámu v blízkosti Himaláje. Ahmad Assam poskytne osvěžení v kteroukoli denní dobu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta79 Kč100 % • 719 recenzíDalší informace

• balení od významné firmy
  • , zakoupeno v MixBox

Produk jsem našel pomocí vyhledávače na internetu.
    Dobrý čaj,stabilní kvalita,používám dlouhodobě.
    Doporučuji,dobrý poměr kvalita ver.cena.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta79 Kč100 % • 719 recenzíDalší informace