Sanct Bernhard Velký lesní trpaslík lesní ovoce vanilka ovocný čaj 250 g

Jemný, k žaludku mírný a přívětivý posilující čaj s ovocem, zeleninou a s lahodnou pravou vanilkovou příchutí. - Složení: kousky jablek, kousky mrkve, červená řepa, rozinky,...
Doporučená nabídka Dům bylinek

Skladem • 1 varianta56 Kč99 % • 5 997 recenzíDalší informace

Druh čajů
ovocné
250 g

Chutná celé rodině.

• , zakoupeno v Dům bylinek

Krém,který jsem koupila už podruhé mě vyhovuje ,jen jsem myslela ,že bude stejná vůně, první byla jiná.
    Čaj je také dobrý a v porovnání s cenou v obchodě daleko výhodnější.
    Pokorná

• , zakoupeno v Dům bylinek

Výborná , lahodný čajík moc ho mám ráda a doporučuji.Není tam ibišek, takže pro mě konečně lahodný čaj.

Druh čajů
ovocné
250 g

• Složení: kousky jablek, kousky mrkve, červená řepa, rozinky, aroma, kousky jahody, vanilkový lusk, slunečnicové lístky.
  • Obsah: 250 g

Hmotnost: 250 g

• Příprava: na přípravu čaje použijte 1-2 zarovnané čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 7-10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

Čaje jsou naše specialita!

V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí domácí léčby mnoha nemocí a neduhů.

Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

Chutná celé rodině.

• , zakoupeno v Dům bylinek

Čaj je také dobrý a v porovnání s cenou v obchodě daleko výhodnější.
    Pokorná

• Velice chutny