Sanct Bernhard Granátové jablko ovocný čaj 200 g

Pravá a nefalšovaná chuť granátové jablka, vyvážená o cenné koření. Výrazné aroma pro opravdové znalce. Hledáte-li skvělou, příjemnou a aromatickou chuť ovocného čaje, máme...
Doporučená nabídka Dům bylinek

Skladem • 1 varianta56 Kč99 % • 5 997 recenzíDalší informace

Druh čajů
ovocné
Příchuť
jablkové
200 g

• , zakoupeno v Dům bylinek

• Čaj nezklamal, výborná chuť.

Chutný čaj. Voňavý, ale necítíte žádné umělé chutě. Nabídla jsem ho návštěvě a sklidila pochvalu.

Caj je prijemny a voni.

• , zakoupeno v Dům bylinek

• Tak chutný čaj jsem ještě nepila.Velmi doporučuji!!!

Druh čajů
ovocné
Příchuť
jablkové
200 g

Pravá a nefalšovaná chuť granátové jablka, vyvážená o cenné koření.

Výrazné aroma pro opravdové znalce.

Hledáte-li skvělou, příjemnou a aromatickou chuť ovocného čaje, máme zde pro vás čaj lahodné chuti granátového jablka.

Čaje jsou naše specialita!

V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí domácí léčby mnoha nemocí a neduhů. Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

• , zakoupeno v Dům bylinek

• Čaj nezklamal, výborná chuť.

Caj je prijemny a voni.

• , zakoupeno v Dům bylinek

• Tak chutný čaj jsem ještě nepila.Velmi doporučuji!!!
  • , zakoupeno v Dům bylinek

• velmi lahodný a osvěžující
  • , zakoupeno v Dům bylinek

• Dá se sehnat přes internet?http://i.imedia.cz/clickthru?spotId=2303016&destination=http%3A%2F%2Fclick.performax.cz%2F%3Fid%3D169107%26partId%3D1313%26t%3D1511337882.68
    • Neznám.