Sanct Bernhard BIO Zelený Rooibos čaj 250 g

- Zelený rooibos čaj s osvěžující chutí citronu a limetky. - Vykutáleně osvěžující ledový čaj, zdravý nápoj pro děti, mladistvé i dospělé, zvláště vhodný v horkých letních...
Doporučená nabídka Dům bylinek

Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 5 998 recenzíDalší informace

Druh čajů
zelené
250 g
Bio

• , zakoupeno v Dům bylinek

Nakupuji spíš na léto. Je dobrý i studený.

• , zakoupeno v Dům bylinek

• Chutný rooibos, který je lahodný teplý a studený v létě krásně osvěží.

• velmi lahodný a osvěžující, hlavně v létě

Druh čajů
zelené
250 g
Bio

• Zelený rooibos čaj s osvěžující chutí citronu a limetky.
  • Vykutáleně osvěžující ledový čaj, zdravý nápoj pro děti, mladistvé i dospělé, zvláště vhodný v horkých letních dnech.
  • Pro ještě větší dokonalost jsme do něj přidali květy měsíčku lékařského.
  • Výrobek je certifikován u kontrolní organizace ABCERT AG, registrační číslo CZ-BIO-002.

Obsah: 250 g

Certifikovaný BIO aromatizovaný zelený rooibos čaj s osvěžující chutí citronu a limetky. Vykutáleně osvěžující ledový čaj, zdravý nápoj pro děti, mladistvé i dospělé, zvláště vhodný v horkých letních dnech.

Pro ještě větší dokonalost jsme do něj přidali květy měsíčku lékařského.

Chuť, které zkrátka neodoláte. Naprosto ojedinělé složení báječného a kvalitního čaje rooibos, se snoubí s osvěžující chutí citronu a limetky. Citron dodává čaji svěžest a jemná limetka vybuzuje chuťové zážitky. Vynikající chuť pravého BIO zeleného čaje, který se hodí ke každodennímu pití. Výborně osvěží.

V produktu nejsou použity žádné zbytkové suroviny, ale opravdu kvalitní suroviny v BIO a nejvyšší kvalitě. Nic co znáte běžně z obchodu.

Zdravé pití pro každý den, na kterém si nejen pochutnáte, ale uděláte něco i pro své tělo.

Skvělý je chlazený, třeba i s kouskem ledu nebo teplý jako běžný čaj.

Složení: Zelený čaj Rooibos*, citrusová kůra*, přírodní aroma, kyselina citrónová, květy měsíčku lékařského, okvětní lístky*. *produkt z certifikovaného ekologického zemědělství

• Příprava: 1 vrchovatá čajová lžička na šálek.
  • Důležitá poznámka: Čaj připravujte vždy zalitím vroucí vodou, nechte čaj vyluhovat minimálně 6 až 8 minut, získáte tím skvělý a osvěžující nápoj. Můžete pít jako teplý i studený nápoj.

Čaje jsou naše specialita!

V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

• , zakoupeno v Dům bylinek

Nakupuji spíš na léto. Je dobrý i studený.

• , zakoupeno v Dům bylinek

• Chutný rooibos, který je lahodný teplý a studený v létě krásně osvěží.

• velmi lahodný a osvěžující, hlavně v létě
  • , zakoupeno v Dům bylinek

Kupujeme opakovaně. Výborný horký i studený

• , zakoupeno v Dům bylinek

Jsem čajová, takže mi chutná hodně, vřele doporučuji

• Výborný lahodny čaj
    • Oblíbeny celoročně