Salvia Paradise Lichořeřišnice větší plod 70 g

Lichořeřišnice větší - plod Doplněk stravy Tropaeolum Majus Jmenuji se Lichořeřišnice větší a ačkoliv mě určitě většina z vás zná, EU dělá, že jsem zcela neznámá. Pocházím z...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

lichořeřišnicové
Balení
sypané

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Vypadá to, že to funguje. Z plodu vyrobené kapky užívám zatím druhý týden.

Snad vyroste

sypané

Lichořeřišnice větší - plod

Doplněk stravy

Tropaeolum Majus

Jmenuji se Lichořeřišnice větší a ačkoliv mě určitě většina z vás zná, EU dělá, že jsem zcela neznámá. Pocházím z jihoamerických států Ekvádoru, Peru a Kolumbie. Uchytila jsem se ale také v Evropě, kam mě lidé převezli jako dekoraci. V místních podmínkách jsem ale pouze jednoletkou. V dnešní době mě již naleznete i v Číně či Austrálii.

Lichořeřišnice má krásné oranžové květy

A jak vypadám? Zapamatujte si, že Lichořeřišnice větší je plazivá poléhavá lodyha. Dosahuji délky až 3 metrů. Mé krásné oranžové pětičetné květy jsou mou ozdobou a vyrůstají z mých štítovitých listů. Málo kdo ale ví, že obsahuji vitamín C a minerály železo a draslík. O mých účincích jistě víte, ale o tom vám nic povědět nemohu, a tak přejděte do herbáře.

Drogu z Lichořeřišnice větší získáváme ze semen

Usušená semena Lichořeřišnice větší mají světle hnědožlutou barvu. Povšimnete si také, že mají semena výrazné žebrování. Vůně a chuť drogy je pak kořeněná a nemůžete ji prakticky zaměnit za jinou. Obsahuje glykosidy a cucurbitaciny. Užívat by ji neměli malé děti a osoby se žaludečními vředy.

Výluh z lichořeřišnice užívejte na obnovené vlasového porostu

Lichořeřišnice větší je tradičně užívána i k vnějšímu použití, kdy se využívá výluh na problémy s padáním vlasů. Pokud budete pravidelně nanášet výluh na pokožku hlavy, přispěje tím k obnově vlasového porostu.

• Kontakt na výrobce: Salvia Paradise, s.r.o., IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144, adresa - Kvaň 159, 26762 Komárov
  • Doporučené dávkování: 3× denně po 8 hodinách nálev z jedné lžičky rozdrcených semen louhovaných 15 min. v 200 ml vody.

Lichořeřišnici je nutné užívat pravidelně a nevynechávat dávky. Užíváme ještě 5 dní po vymizení příznaků.

• Složení: Lichořeřišnice větší plod
  • Upozornění: Není určeno malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Doplněk stravy _____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 759 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 894 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Vypadá to, že to funguje. Z plodu vyrobené kapky užívám zatím druhý týden.

Snad vyroste