Pickwick Višně s jogurtem ovocný čaj 20 x 2 g

Super!!!!

Druh čajů
ovocné
Bez kofeinu

Už jste slyšeli, že v lahodném ovocném čaji Pickwick můžete objevit smyslnou chuť višní, které se nechaly zahalit do hebkého jogurtu? Vychutnejte si chvíle, kdy se můžete rozmazlovat. V každém šálku Pickwick se skrývá ta pravá chuť ovoce.

• , zakoupeno v ZaAkčníCeny.cz

Super!!!!

• Výrazná a dobrá chuť
    • Pěkné balení
    • Dostupnost snad v každém obchodě
    • Známá a podle mě kvalitní značka
    • Když je v akci, tak se po něm hned zapráší

Moje nejoblíbenější chuť, ale občas střídám i jiné chuti aby se mi pak neznechutila... samozřejmě stále Pickwick ;)

• -chutná jako višeň
    • -dobrá cena
    • -není to pravý čaj (je ovocný)

Pro milovníky ovocných čajů.Pickwick je dobrá značka..avšak není nejlepší.Někdo má rád pickwick,někdo nemá rád ovocné čaje vůbec.Já osobně miluji ovocné čaje.Černé čaje mi moc nechutnají a zelené čaje ty jsou lahoda.Nebudu tady psát o mně a dám se do recenze.Pokud máte rádi višeň ve formě čaje a nechcete zbytečně sladký čaj,tak si kupte pickwick.Pokud sladký čaj chcete tak si ho kupte a po uvařeném čaji si ho oslaďte.Akorát ke konci chci napsat ať si čaj koupíte spíš v obchodě než na internetu.
    Díky za čtení mé recenze.

• Príjemné aroma
    • pěkné balení
    • nemají výraznou chut

Čaje mě opravdu moc nenadchli možná že je to reklamou která je vychvaluji až do nebes..Mě opravdu jen voní ale jsou pro mě bez chuti a to mi dosti vadí...

• Skvělá a výborná chuť
    • Krásné balení Pickwick čajů
    • Lahodná a aromatická příchuť po višních a jogurtu
    • Pickwick jako značka pro mne nejlepší na českém trhu
    • Sáčky kvalitní a každý je samostatně zabalen
    • Opravdu této značce nemám co vytknout, právě naopak ostatní by si z ní měli vzít příklad

Pickwick patří mezi nejlepší značku, která vyrábí čaje u nás, dle mého názoru. Nemohu téhle značce, která vyrábí tak aromatické a kvalitní čaje skvělých variací, zcela nic vytknout. Cena bych řekl odpovídá kvalitě. Sáčky jsou hygienicky balené po jednom kuse a v balení je jich potom dvacet. Pickwick višeň a jogurt je mou nejoblíbenější příchutí, má neuvěřitelně dobrou a silnou chuť. Nemohu nic vytknout a řekl bych, že pokud zkusíte jakoukoliv příchuť od Pickwicku nebudete litovat tohoto rozhodnutí.Můžete si vybrat z té největší a nejpestřejší škály produktů značky PICKWICK. Doporučuji milovníkům čajů a samozřejmě i obyčejným spotřebitelům, kteří čaji příliš neholdují ale občas si ho dají, nebudete litovat a nakonec si ho ještě oblíbíte!

• Příjemné aroma.
    • Kvalitní a známá značka.
    • Přijatelná cena.
    • Kdyby byl čaj bez jogurtu bylo by to určitě lepší.

Čaje od pickwicku patří k těm lepším. Jen je škoda, že začali dělat mnoho zbytečných příchutí. Kdyby raději nechali jen chuť ovoce bylo by to o mnoho lepší. Příchutě typu jogurtu a nebo smetany nejsou nic moc.

• Vynikající chuť.
    • Úžasná vůně.
    • Dostupná cena.
    • Kvalitní značka.
    • Někdy seženete super dárkové balení.

Pickwick je opravdu skvělá značka čajů.Nabízí spoustu příchutí např jahody se smetanovou příchutí nebo pomeranč s vůní orientu.Příchuť višeň s jogurtem je zvláštní a zárovň zajímavá.Pokud vám zachutná tato příchuť jako mě tak musíte určitě ochutnat švestky s vanilkou a se skořicí. Čaj se louhuje 6 - 8 min.

• ne vysoká cena
    • Skvělá chut
    • 20 sáčků

Tento čaj jsem si koupil ,protože mám rád značku Pickwick a jejich lahodné příchutě, velmi dobrých čajů. Obvykle by si člověk myslel že ta vůně nebude moc výrazná té višně .. ale je to opravdu znát a já jsem si tento čaj velmi vychutnal proto doporučuji všem co mají rádi sáčkový čaj :)

• charakteristická chuť, která se neomrzí
    • velice dobrá firma pro výrobu čajů Pickwick
    • opravdu skvělá cena
    • pěkně navržené papírové balení

Velice jemné spojení čerstvých višní, které mají výrazné a tradiční aroma, spolu s jogurtem. Nezaměnitelný čaj skvělé kvality, dobré chuti a skvělé značky. Co víc si přát.

• přijatelná cena
    • skvělá nezaměnitelná chuť
    • dobrá značka, která má svou tradici
    • celkem 20 sáčků v balení
    • výrazná vůně
    • originální příchuť

Velice chutný čaj s originální příchutí višní. Sice nemám višně moc v lásce, ale tento čaj je velice dobrý. Jeho chuť je výrazná a v balení je celkem 20 nálevových sáčků.