Link Samahan 25 sáčků

Skladem • 1 varianta89 Kč257 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 7 936 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč6 264 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč2 245 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 257 684 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Popis produktu

bylinné
Balení
porcované

Popis produktu

Ve chvílích, kdy cítíte, že na vás "něco leze", škrábe vás v krku, pokašláváte nebo máte ucpaný nos, je Samahan ten správný parťák, který vám pomůže vrátit se zpět do hry. Důkazem, že tenhle zázrak ze Srí Lanky opravdu funguje, je určitě i to, že se ho ročně na celém světě vypije více než 50 miliónů sáčků a v naší nabídce se stal opravdovým hitem.

Kombinace 14 různých bylin a koření, mezi kterými převládá zázvor, pepř, koriandr, kmín a lékořice, vytváří voňavý koktejl ostřejší chuti, který vás podpoří v boji s každou virózou.

Kdy Samahan používat:

• pomáhá při prevenci a posílení imunity,
  • přispívá k uvolnění dýchacích cest při chřipce a nachlazení,
  • podporuje prohřívání celého organismu,
  • svým složením pomáhá působit protizánětlivě,
  • pomáhá při doprovodných projevech nachlazení (bolest hlavy, zimnice).

Jak Samahan připravovat

Nalijte do hrnku zhruba 250 ml horké (ale ne vroucí) vody, vysypte do něj jeden sáček Samahanu, zamíchejte a vypijte. Rozmíchat ho ale můžete i v jakékoliv jiné tekutině, například v mléku, rostlinném nápoji nebo kávě.

Samahan mohou užívat všechny věkové skupiny, jen dětem pod 5 let dávejte rozpuštěnou pouze polovinu sáčku. Při prevenci stačí 1 sáček denně, pokud vám už je ouvej, můžete denní dávku zvýšit.

Doporučené denní dávkování: maximálně 4 sáčky denně.

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 365 recenzíDalší informace

Ověřený zákazník Věra

, zakoupeno v Day Spa Shop

• výborný čaj, konečně vím, kde se dá koupit

, zakoupeno v Nutri-vyziva.cz

Pomáhá

Ověřený zákazník Jája

, zakoupeno v Nutri-vyziva.cz

Super hned po druhém nápoji je mi lépe nejsem unavená zmizel kašel i rýma a také se mi lépe dýchá doporučuji

Ověřený zákazník Jarek

, zakoupeno v Day Spa Shop

Výborný čaj. Doporučuji všem co si chtějí pochutnat na čaji. J.

Ověřený zákazník Jarek

, zakoupeno v Day Spa Shop

• Je to prostě dobrý nápoj, zavřete oči a jste tam kde chcete být. Je to kouzelný nápoj plný energie, dávám si ho do menšího hrnečku aby byl dostatečně silný. Kdo nevyzkoušel tak vřele doporučuji. Ať Vám chutná tak jako mně.