Jemča Zelený čaj s vůní ananasu 20 x 1,5 g

Balení
porcované
500 g

• , zakoupeno v eshopscajem.cz

• Čaj nám chutná, jsme na něj zvyklí.
  • , zakoupeno v eshopscajem.cz

• kvalita (samozřejmě na to, že je to velice levný čaj za pár korun)

Mám zelené aromatizované jemči ráda na to každodenní popíjení po hrncích, místo vody. Samozřejmě, že to není kvalitní čaj, je to aromatizovaný zdrt. Ale už jsem ochutnala i aromatizované zelené mnohem prestižnějších značek, které chutnaly mnohem hůř, měly přepálenou pachuť a skoro se nedaly pít. Zelená jemča nenadchne, ale pít se dá pořád. Za mě dobrý.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• chutný čaj

Druh čajů
zelené
Balení
porcované
500 g

Pravý zelený čaj v nálevových sáčcích. Zelený čaj s ananasovým aroma se žlutozelenou barvou nálevu a s typickou jemně svírající kouřovou chutí po zeleném čaji doprovázenou příjemnou vůní zralých ananasu.

Balení: 20 x 1,5 g

Země původu - Česká republika

Značka - Jemča

• , zakoupeno v eshopscajem.cz

• Čaj nám chutná, jsme na něj zvyklí.
  • , zakoupeno v eshopscajem.cz

• kvalita (samozřejmě na to, že je to velice levný čaj za pár korun)

• velmi dobrá chuť i vuně
    • známý a oblíbený výrobce
    • barva tmavší

• chutný čaj

Proti

• nízká cena
    • nic moc

Když jsem tento čaj měl poprvé ,celkem mi chutnal ,ale když jsem měl další a další šálek čaj mi přestal chutnat. Je absolutně nedobrý a já nevím co si myslet Firma Jemča asi neví co je to čaj protože tohle se nedá vůbec pít. 4a j raději kvuli jeho neobvyklé chuti nedoporučuji nikomu

Při prvním ochutnání jsem si říkala, že to je ale dobrý čaj, ta chuť ananasu mi připadala taková zvláštní, jiný výrobce to nedělá. Pak jsem po delší době koupila zase krabičku tohoto čaje a byla jsem úplně zklamaná, nevím, jestli se změnila výroba nebo jsem měla poprvé obluzené chuťové buňky, každopádně mi moc nechutnal.

• velmi nízká cena
    • nekvalitní čaj
    • těžko rozpoznatelné aroma
    • nevyváženost chutí

Výrobce opět potvrzuje, že kvalitní čaje jsou pro něj tabu. Naprostá nevyváženost chutí, kalná a těžko identifikovatelná barva nálevu i nešťastný výběr aroma kazí požitek z jinak zajímavého nápadu.

Jediným "positivem" by mohla být snad cena, která ovšem budí dojem, že náklady na výrobu sestávají pouze z krabičky a čajových sáčků, popř. těžko rozeznatelného čehosi, čemu Jemča říká "zelený čaj".

Pro ty, kteří jsou zvyklí na vyšší kvalitu čaje, absolutně nedoporučji.