Jemča zelený čaj s citronem 20 x 1,5 g

porcované
45 g
Bio

• , zakoupeno v ZaAkčníCeny.cz

• Cena je poměrně nižší, než v obchodě.

Chutný čaj.:-o)

Balení
porcované
45 g
Bio

Cena se může v jednotlivých regionech lišit. -- Zelený čaj s citrónovým aroma se vyznačuje žlutozelenou barvou nálevu a typickou jemně svíravou kouřovou chutí po zeleném čaji doprovázenou příjemnou vůní zralých plodů citronu.

Balení obsahuje 20 volně ložených sáčků.

O výrobci

Historie významného českého producenta čaje se započala, když státní podnik Balírny Obchodu Praha založil v Jemnici závod na balení potravin a čajů. Název JEMČA vznikl ze zkratky pro jemnický čaj. V roce 2006 pak Jemču získal velký globální hráč na trhu nápojů - britská společnost Tetley. Pod novým názvem Tata Global Beverages Czech získává Jemča na českém trhu mnohá ocenění.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ZaAkčníCeny.cz

• Cena je poměrně nižší, než v obchodě.

Chutný čaj.:-o)

• citronu tak akorát
    • příjemná cena
    • rychle barví vodu
    • hezky voní
    • citron přebíjí chuť zeleného čaje

Vzhledem k ceně poměrně dobrý čaj, chuť je výrazná, jen mi vadí, že cítím spíše citron než zelený čaj. Rychle se louhuje, dobře barví, hezky voní. Dá se pít studený i teplý.

• výborná chuť zeleného čaje s příchutí citrónu
    • sáčkové provedení
    • přirozená nechemická chuť
    • zahřeje, osvěží, probudí
    • dobrá cena
    • občas v akčních nabídkách
    • dostupnost ve všech běžných obchodech

Zelený čaj s citrónem od firmy Jemča s obsahem 20-ti nálevových sáčků se stal opravdovým hitem naší domácnosti. Celkově všechny čaje od společnosti Jemča jsou u nás ve veliké oblibě pro jejich výbornou chuť a cenovou dostupnost. Většinou jich nakupujeme při pravidelném nákupu více balení v rozmanitých příchutích. Nedokážu si představit mrazivé zimní dny, hlavně večery, ale i o víkendových ránech, bez litrové konvice zeleného čaje s citrónem od Jemči ! Čaj dělám do velké konvičky o obsahu 1l, zalévám téměř vroucí vodou a nechávám vylouhovat. Máme ho rádi třeba s medem a když zrovna není med, sladíme ho. Určitě ho vyzkoušejte, budete překvapeni jeho přirozenou chutí, žádná chemická pachuť zde nehrozí !

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta79 Kč100 % • 715 recenzíDalší informace
    • Můj naprosto nejvíce oblíbený zelený čaj od této firmy
    • Má velice specifickou natrpklou chuť s citrónovým ocáskem
    • Jeho příprava je díky sáčkům rychlá a snadná
    • Nutno zalévat horkou převařenou vodou cca 80 stupňů
    • Cena naprosto super za kvalitu, jakou tento produkt nabízí

Jemča zelený čaj s citronem 20 sáčků je pro mě čaj, který musím mít neustále ve spíži v zásobě, protože denně konzumuji až tři šálky tohto čaje. Zvykla jsem si na chuť zeleného čaje a nějakou dobu trvalo, než jsem si našla značku, která mi jednak vyhovuje cenou a pak také samozřejmě chutí. To vše mi na 100% nabízí právě tento zelený čaj od firmy Jemča. Vzhledem k tomu, jak jsem již uvedla, že denně vypiju 3 i více šálků tohoto zeleného čaje, je pro mě samozřejmě i důležitým měřítkem cena, která je u tohoto čaje naprosto super, a když se mi podaří dostat tento čaj v cenové akci, tak jsem naposledy neváhala zakoupit rovnou 45 krabiček. Čaj zalévám převařenou, ale ne vařící vodou a nechávám louhovat tak 3-5 minut, aby zůstala zachována jeho specifická chuť. Tak jako někdo je závislý denně na šálku kávy, tak pro mně je tímto symbolem závislosti právě zelený čaj, který jednak chutná a navíc je pro zdraví všeobecně velice prospěšný.