Dr.Popov Čaj Rooibos Lemonita 100 g

Balení
sypané
Bez kofeinu

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

Je super, chuť, zloženie. Výrazná citrónová vôňa.

• , zakoupeno v Dr. Popov

Používám jako běžný denní čaj dlouhodobě. Mám ho i v sáčkové formě.

• , zakoupeno v Dr. Popov

Kvalitní, chutný. Výborný .

Druh čajů
rooibos
Příchuť
citronové
Balení
sypané
Bez kofeinu

Lahodný africký čaj bez kofeinu s příchutí citronu.

Rooibos je vytrvalá rostlina z Jižní Afriky, pověstná povzbuzujícími účinky a skvělou chutí. Neobsahuje kofein a nevyvolává nespavost. Je vhodný i pro děti, seniory, těhotné a kojící ženy. Zlepšuje trávení a podporuje boj s nadváhou. Pije se horký i vychlazený, nejlépe v množství do 3 šálků denně.

• má nízký obsah tříslovin (nevyvolává zácpu) a neobsahuje kofein (nezpůsobuje nespavost)
  • posiluje imunitní systém
  • posiluje imunitní systém
  • zlepšuje stav cév
  • je vhodný při redukci nadváhy a vysokém krevním tlaku
  • při vnějším použití zklidňuje pokožku (svědivost, ekzém, opruzeniny, akné)
  • je možné jej pít teplý, studený, slazený, s mlékem i jako součást koktejlů

Složení:

Rooibos - Čajovníkovec kapský 84 %, vousatka citronová, citronová kůra, slunečnice květ, aroma.

Dávkování a způsob užití: 1 čajovou lžičku směsi přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 5-7 min. louhovat, scedit. Rooibos je možno pít horký i studený v množství do 3 šálků denně. Pro děti, těhotné a kojící ženy 1-2 šálky denně.

Balení: 100 g

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

Je super, chuť, zloženie. Výrazná citrónová vôňa.

• , zakoupeno v Dr. Popov

Používám jako běžný denní čaj dlouhodobě. Mám ho i v sáčkové formě.

• , zakoupeno v Dr. Popov

Kvalitní, chutný. Výborný .

• Exotický tip čaje
    • Praktické balení
    • Ekologické
    • Nechutná mi

Čaj přinesla kolegyně do práce a všem jej připravila, bohužel mi vůbec nechutnal a ani nevoněl. S klasickým pytlíkovým čajem se dle mého názoru nemůže rovnat ale bude to asi tím že jsem na něj zvyklý. Tím nechci nikoho odrazovat od jeho vyzkoušení. Možná právě vám tato exotická pochutina zachutná a budete ji kupovat třeba pravidelně. Z vlastní zkušenosti bych ale tento nápoj nedoporučil.

• skvělá svěží chuť

Tento čaj jsem si hned po prvním ochutnání zamilovala a jelikož jsem velký fanda čajů, rozhodla jsem se, že ten prostě musím mít.
    Jeho chuť se svěží, lehká, citron je v ní jednoznačně cítit. V létě osvěží, v zimě zahřeje.
    Poté, co jsem si ho pořídila mi moc nechutnal a byla jsem z něj zklamaná, byl hodně silný, když jsem se ale přestala řídit návodem a čaje dávala do hrnečku méně. Chuť byla hned mnohem lepší a příjemnější.
    Rozhodně doporučuji tento skvělý čaj alespoň ochutnat.