Dilmah Mango a jahoda 20 x 1,5 g

Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč100 % • 715 recenzíDalší informace

Balení
porcované
Oblast
Cejlon

Cena se může v jednotlivých regionech lišit. -- Čaje Dilmah pochází z ostrova Cejlon, kde se balí přímo na místě. Čerstvé čajové lístky se ručně sbírají po dobu několika dní pro zachování čerstvosti a vůně. Porcovaný černý čaj Dilmah s příchutí manga a jahody.

Balení obsahuje 20 sáčků.       12 DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ OCHUTNAT ČAJE DILMAH 1) Tradice a cejlonské čajové dědictví .2) Single origin cejlonský čaj.3) Ručně sbíraný čaj.4) Čerstvě balený v místě sběru.5) Čajové mistrovství.6) Čaj jako rodinný závazek.7) Pěstování a výroba čaje pod jednou společností.8) Respekt k přírodě.9) Jedinečná kvalita.10) Autentičnost a poctivost.11) První etický čaj.12) Udržitelnost, dobro a etický přístup.

O ZNAČCE  „Můj příběh začíná jednoduše: život jsem zasvětil čaji. V roce 1988 jsem se stal malým pěstitelem čaje s velkými sny. Toužil jsem vyslat čaj ze Srí Lanky do celého světa a podělit se o tento dokonalý dar zdejší přírody. Přál jsem si dodávat lidem voňavé a čerstvé čajové lístky a zajistit, aby si svou čerstvost uchovaly co nejdéle. Mými konkurenty byly velké nadnárodní značky a mnozí můj sen nepovažovali za reálný. Ovšem milovníci dobrého čaje z celého světa mi pomohli vizi uskutečnit. Dnes je Dilmah jednou z předních čajových společností na Srí Lance i ve světě.“ - Merrill J. Fernando, čajový mistr a zakladatel značky Dilmah

• , zakoupeno v Alza.cz

+ chutná mi