Apotheke Kolekce prémiových čajů dlouhá 60 n.s.

Balení
porcované

• , zakoupeno v sLéky.cz

Zajímavá chutˇ,dobrá cena, kvalita.

• , zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

• Chutný čaj nejen o páté.

• - tuto značku jako čajovou kolekci kupuji už poněkolikáté

Balení
porcované

Apotheke Kolekce prémiových čajů exkluziv - Kolekce ovocných a kořeněných čajů.

Kolekce prémiových čajů Apotheke vhodná jako pěkný dárek. Balení obsahuje 5 druhů čajů (Aktivní den, Brusinka a malina, Pomeranč a guarana, Citron a zázvor, Horká švestka se skořicí) po 12 sáčcích.

Složení:

Aktivní den

Brusinka a malina

Citrón a zázvor

Horká švestka

Pomeranč a guarana

• Balení: 60 nálevových sáčků
  • Upozornění: Přípravek Apotheke Kolekce prémiových čajů exkluziv 60 n.s. je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

• , zakoupeno v sLéky.cz

Zajímavá chutˇ,dobrá cena, kvalita.

• , zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

• Chutný čaj nejen o páté.

• - tuto značku jako čajovou kolekci kupuji už poněkolikáté

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Nevyzkoušeno, je to dárek.

• nakupuji zde pravidelně
    • jsem zde spokojená

Nabídka - poptávka - akční zboží :-)

• pěkné "dárkové" / "sváteční" balení

V loňském roce jsme vyzkoušeli jinou kolekci čajů Apotheke a byli jsme s nimi velice spokojeni, proto jsme se rozhodli pro vyzkoušení dalších chutí!

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Fajn dárek.

Vhodné balení, použitelné jako dárek.

• Hezký a chutný dárek
    • Cenově příjemný

Líbila se mi nabídka čajů v dárkovém provedení.kolekci čajů mám jako dárek :-) Tak uvidíme..